Atrakcyjne pakiety! Zapraszamy do zobaczenia naszej oferty pakietów.

Nowa era deklaracji!

Date

Trochę to trwało ale udało się – uruchomiliśmy możliwość składania deklaracji NFZ do naszych placówek całkowicie online! By zostać naszych pacjentem wystarczy już tylko komputer z dostępem do Internetu i gotowe! Składanie deklaracji do placówek medycznych jeszcze nigdy nie było tak proste. Zachęcamy do skorzystania z nowej funkcji by swobodnie korzystać z usług oferowanych przez CM Woronicza!

Bezpiecznie i skutecznie

W ostatnim czasie do przychodni przy Woronicza 15 spływały pytania o możliwość złożenia deklaracji online. Wiele osób chciało zostać naszymi pacjentami i skorzystać z możliwości teleporady. I choć proces wdrożenia zajął nam chwilę – dzisiaj celebrujemy nasz mały sukces. Specjalnie dla Was uruchomiliśmy specjalną stronę, która umożliwia podpisanie deklaracji bez konieczności wychodzenia z domu. Uspokajamy – jest to w pełni bezpieczna forma zapisu, a podawane dane są chronione. Udostępnione w formularzu dane posłużą jedynie do wypełnienia formularza deklaracji.

Deklaracja w kilku prostych krokach

Jak złożyć deklarację online? Nic prostszego! Wystarczy wejść na stronę www.cmworonicza.pl i przejść do zakładki Zostań naszym pacjentem (https://cmworonicza.pl/zostan-naszym-pacjentem/). W rubryce zarejestruj się należy wpisać adres e-mail na który zostanie wysłane hasło. Po zalogowaniu wystarczy uzupełnić wymagane dane, wybrać lekarza, pielęgniarkę, a w przypadku pań również położną i kliknąć w przycisk Wyślij. Deklaracja w formie formularza PDF zostanie wysłana na podany przez Ciebie adres e-mail. Przesłany załącznik należy podpisać za pośrednictwem strony https://moj.gov.pl/ oraz odesłać na adres [email protected]. Złożenie deklaracji jest całkowicie bezpłatne!

Skorzystaj z… korzyści!

Co daje Ci złożenie deklaracji w CM Woronicza 15? Zostajesz naszym pacjentem i możesz skorzystać z konsultacji u lekarza pierwszego kontaktu. Prowadzimy również usługi telekonsultacji, więc możesz w ten sposób uzyskać receptę, skierowanie, a także zwolnienie przez telefon. W ramach usług możesz również skorzystać z bezpłatnych wizyt u okulisty, dermatologa i diabetologa. Na podstawie skierowań od zatrudnionych u nas lekarzy przysługują Ci również bezpłatne badania laboratoryjne, USG oraz EKG. Panie mogą również skorzystać z bezpłatnych badań cytologicznych. Warto również zapytać o program profilaktyki w kierunku chorób układu krążenia.

Zachęcamy do skorzystania z nowej usługi deklaracji online! To oszczędność czasu i nerwów, a także możliwość skorzystania z usług placówki medycznej, dla której Twoje zdrowie jest najważniejsze!

Więcej
artykułów

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o plikach Cookies, kliknij tutaj. Akceptuję