Atrakcyjne pakiety! Zapraszamy do zobaczenia naszej oferty pakietów.

Internista Warszawa - NFZ, Prywatnie

Lekarz rodzinny

Kardiolog

Endokrynolog

Diabetolog

Pulmunolog

Dietetyk

img

Odpowiednia opieka medyczna to fundament dbania o swoje zdrowie. W CM Woronicza znajdziecie Państwo zespół doświadczonych lekarzy, pielęgniarek i diagnostów, którzy są nie tylko gotowi nieść pomoc w każdej potrzebie, ale również zadbają o Państwa zdrowie profilaktycznie i długoterminowo.

Pacjenci zadeklarowani do naszej przychodni, mogą bezpłatnie korzystać z:

– Konsultacji lekarzy rodzinnych
– Badań laboratoryjnych
– Badań obrazowych
– Transportu medycznego
– Usług gabinetu zabiegowego
– Konsultacji z położną (dla kobiet w ciąży)

Działalność naszych lekarzy zostaje również poszerzona o możliwość specjalistycznego leczenia pacjentów z chorobami:
kardiologicznymi, endokrynologicznymi, pulmunologicznymi, diabetologicznymi.

W praktyce oznacza to objęcie naszych pacjentów kompleksową opieką nie tylko w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, ale teraz również w zakresie specjalistycznej opieki, która ma na celu ułatwić pacjentom kontakt z lekarzem specjalistą, bez konieczności zgłaszania się do poradni specjalistycznych.

Więcej informacji na ten temat znajdziecie Państwo na stronie Zostań pacjentem lub klikając poniżej.

Dla naszych pacjentów przygotowaliśmy również wiele bezpłatnych programów profilaktycznych, które ukazują szerokie spektrum stanu zdrowia pacjenta.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi programami w zakładce Kompleksowa profilaktyka zdrowia na NFZ

Kompleksowa profilaktyka
zdrowia na NFZ

Odpowiednia opieka medyczna to fundament dbania o swoje zdrowie, dlatego w naszej przychodni działa internista Warszawa. W CM Woronicza znajdziecie Państwo zespół doświadczonych lekarzy, pielęgniarek i diagnostów, którzy są nie tylko gotowi nieść pomoc w każdej potrzebie, lecz także Państwa zdrowie profilaktycznie i długoterminowo. Pacjenci zadeklarowani do naszej przychodni, mogą bezpłatnie korzystać z:

  • Konsultacji lekarzy rodzinnych
  • Badań laboratoryjnych
  • Badań obrazowych
  • Transportu medycznego
  • Usług gabinetu zabiegowego
  • Konsultacji z położną (dla kobiet w ciąży)

Internista NFZ Warszawa

Jako specjaliści, doskonale rozumiemy, jak ważna jest kompleksowa i indywidualna opieka lekarska. Nasz zespół, składający się z doświadczonych specjalistów internistów na NFZ na Mokotowie, dostarcza szeroki zakres usług zdrowotnych, uwzględniając unikalne potrzeby każdego pacjenta.

Działalność naszych lekarzy zostaje również poszerzona o możliwość specjalistycznego leczenia pacjentów z chorobami: kardiologicznymi, endokrynologicznymi, pulmunologicznymi, diabetologicznymi.

W praktyce oznacza to objęcie naszych pacjentów kompleksową opieką nie tylko w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, ale teraz również w zakresie specjalistycznej opieki, która ma na celu ułatwić pacjentom kontakt z lekarzem specjalistą, bez konieczności zgłaszania się do poradni specjalistycznych.

Więcej informacji na temat lekarza rodzinnego Mokotów NFZ znajdziecie Państwo na stronie Zostań pacjentem lub klikając poniżej.

Opieka koordynowana

Dla naszych pacjentów przygotowaliśmy również wiele bezpłatnych programów profilaktycznych, które ukazują szerokie spektrum stanu zdrowia pacjenta. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi programami w zakładce Kompleksowa profilaktyka zdrowia na NFZ.

Doskonała lokalizacja - Lekarz Rodzinny Mokotów NFZ

Lokalizacja naszej przychodni gwarantuje łatwy dostęp dla mieszkańców Mokotowa, a także okolicznych dzielnic. Dzięki bliskości stacji metra jesteśmy dostępni dla szerokiej grupy pacjentów szukających lekarza rodzinnego NFZ lub internisty prywatnie na Mokotowie.

Lekarz internista Warszawa NFZ to nie jedyna oferta, jaką przygotowaliśmy dla naszych pacjentów. Centrum Medyczne Warszawa przygotowało cały zakres usług medycznych, które pozwolą w kompleksowy sposób zadbać o zdrowie. Dostępne usługi to:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o plikach Cookies, kliknij tutaj. Akceptuję