Atrakcyjne pakiety! Zapraszamy do zobaczenia naszej oferty pakietów.

22 643 59 11

Kompleksowa profilaktyka zdrowia NFZ

Profilaktyka 40
PLUS

Profilaktyka Chorób Odkleszczowych

Profilaktyka Chorób Układu Krążenia

Profilaktyka
Gruźlicy

img

Regularne badania profilaktyczne odgrywają kluczową rolę w wczesnym wykrywaniu potencjalnych problemów zdrowotnych, co umożliwia szybkie podjęcie odpowiednich działań i skuteczne leczenie. Dzięki nim możemy uniknąć powikłań oraz zachować zdrowie na długie lata.

W CM Woronicza 15 priorytetem jest zapewnienie kompleksowej opieki profilaktycznej naszym pacjentom. Zależy nam na tym, aby każdy mógł korzystać z dostępnych programów profilaktycznych, dlatego oferujemy wiele bezpłatnych programów, które pomagają utrzymać zdrowie na dobrym poziomie.

Programy profilaktyczne dostępne w naszej przychodni to:

Profilaktyka Chorób Układu Krążenia

Program Chorób Układu krążenia (CHUK) jest skierowany do osób szczególnie narażonych na choroby kardiologiczne.

Pacjenci w wieku 35-65 lat oraz zadeklarowani do naszego Lekarza POZ, w ramach programu mogą skorzystać z:

Konsultacji lekarza, Konsultacji pielęgniarki, Pomiaru ciśnienia tętniczego, Wykonania badań biochemicznych.

 

Na podstawie badań i pomiarów Lekarz POZ oceni ryzyko wystąpienia chorób układu krążenia i w razie konieczności skieruje pacjenta do poradni specjalistycznej.

Jeżeli chcesz wziąć udział w programie Profilaktyka Chorób Układu Krążenia Złóż deklarację i zapisz się za pośrednictwem infolinii lub przez Chat Facebook’a.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o plikach Cookies, kliknij tutaj. Akceptuję