Atrakcyjne pakiety! Zapraszamy do zobaczenia naszej oferty pakietów.

CM Woronicza 15 już otwarte!
CM Woronicza 15 już otwarte!

Date

Centrum Medyczne Woronicza 15 to nowa placówka medyczna, która rozpoczęła swoją działalność 1 czerwca 2020 roku. Mieszcząca się w odległości 200 metrów od stacji Metro Wierzbno lokalizacja przyjmuje obecnie pacjentów okulistycznych, dermatologicznych, diabetologicznych, korzystających z badań USG oraz konsultacji u lekarza pierwszego kontaktu. W planach zarządu placówki jest również poszerzenie oferty specjalistycznej oraz uruchomienie badań laboratoryjnych. Jednocześnie informujemy, że w związku z otwarciem Centrum Medycznego konsultacje okulistyczne i dermatologiczne odbywają się w nowej placówce przy ul. Jana Pawła Woronicza 15. Serdecznie zapraszamy!

Otwarcie CM Woronicza 15 to nie jedyna zmiana w historii naszej placówki. W trosce o naszych pacjentów zdecydowaliśmy się na otwarcie trzeciego punktu mieszczącego się w dawnej placówce medycznej przy ul. Cybisa 4, na warszawskim Ursynowie. Lokal zostanie oddany do użytku po zakończeniu remontu. Wszystkich pacjentów, którzy do niedawna korzystali z usług przychodni na Cybisa i chcieliby dalej kontynuować leczenie w tej lokalizacji zachęcamy do złożenia deklaracji w Przychodni KEN (al. KEN 103 lok. U4).

Więcej
artykułów

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o plikach Cookies, kliknij tutaj. Akceptuję