Atrakcyjne pakiety! Zapraszamy do zobaczenia naszej oferty pakietów.

Okulista Mokotów

Badanie wzroku

Dobieranie okularów

Badanie dna oka

img

W przychodni CM Woronicza 15 zapewniamy kompleksową opiekę okulistyczną, skoncentrowaną na zdrowiu i dobrej kondycji oczu naszych pacjentów.
Oferujemy szeroki zakres usług, począwszy od rutynowych badań wzroku po diagnozowanie i leczenie różnych schorzeń oczu.

W ramach opieki okulistycznej prowadzonej w naszej placówce przeprowadzamy szczegółowe badania narządu wzroku, takie jak:

– Badanie ostrości wzroku
– Badanie dna oka
– Pomiar ciśnienia wewnątrzgałkowego
– OCT (optyczna koherentna tomografia)
– Badanie widzenia barw
– Badanie widzenia stereoskopowego

W ramach opieki okulistycznej prowadzonej w naszej placówce przeprowadzamy szczegółowe badania narządu wzroku, takie jak:

Dzięki nowoczesnym sprzętom i metodom diagnozy, nasza specjalistka dr Ewa Sędłak w szczegółowy sposób dokona oceny stanu wzroku pacjenta oraz zdiagnozuje rozwijające się choroby.

Zapraszamy do zapisu pacjentów z ważnym skierowaniem do poradni okulistycznej. 

Okulista Warszawa NFZ to kolejna usługa pozwalająca na zadbanie o zdrowie i dobrą kondycję oczu. Kompleksowa opieka okulistyczna to szeroki zakres usług medycznych i diagnostycznych. Jej głównym celem jest utrzymanie lub poprawa zdrowia oczu oraz zapobieganie, a także leczenie różnych schorzeń oczu.

Jak dbać o zdrowie oczu?

Centrum medyczne Warszawa CM Woronicza 15 to miejsce, w którym kompleksowo dbamy o oczy. Kompleksowa opieka okulistyczna rozpoczyna się od regularnych badań oczu. Wizyty u okulisty pozwalają na ocenę ostrości wzroku, pomiar ciśnienia wewnątrzgałkowego oraz sprawdzenie ogólnego stanu zdrowia oczu. Dobry okulista Warszawa jest w stanie szybko zareagować i zdiagnozować rozwijające się choroby. Warto przy tym pamiętać, że rażące zaniedbania mogą prowadzić nawet do utraty wzroku.

Okulista Warszawa Mokotów - zobacz, w czym możemy Ci pomóc

Długotrwałe korzystanie z komputera, tabletu, smartfona czy telewizora może prowadzić do poważnych problemów ze wzrokiem. Coraz więcej osób skarży się na pogorszenie widzenia w dość młodym wieku. Dlatego potrzebne są regularne wizyty u dobrego okulisty na NFZ Warszawa lub u okulisty prywatnie Warszawa. W naszym centrum medycznym pacjenci mogą zbadać wzrok przy użyciu najnowocześniejszych technologii.

Jeśli podczas wstępnego badania wykryte zostaną jakieś problemy, pacjent jest kierowany na dodatkowe badania diagnostyczne, takie jak tomografia komputerowa, rezonans magnetyczny, czy badania laboratoryjne w celu dokładniejszej oceny problemu.

W przypadku, gdy stwierdzono schorzenie oczu, nasz okulista Mokotów może zalecić leczenie farmakologiczne, takie jak krople do oczu, maści lub leki doustne. W niektórych przypadkach konieczne może być leczenie chirurgiczne, takie jak operacje korekcji wzroku, zaćmy, czy wszczepienie soczewki wewnątrzgałkowej. W takim wypadku specjalista kieruje do odpowiedniej placówki.

Kompleksowa opieka nad pacjentem

W ramach opieki okulistycznej wykonujemy badania, które mają na celu określić wadę wzroku pacjentów. Co więcej, staramy się edukować. Nasz okulista NFZ Warszawa Mokotów udziela pacjentom informacji na temat profilaktyki zdrowia oczu, takiej jak unikanie czynników ryzyka (np. palenie papierosów, nadmierne korzystanie z komputera), a także zachęca do regularnych badań kontrolnych, szczególnie u osób z ryzykiem rozwoju chorób oczu.

W przypadku chorób oczu, takich jak jaskra czy zaćma, kompleksowa opieka okulistyczna obejmuje również zarządzanie chorobami przewlekłymi, monitorowanie postępu choroby i dostosowywanie leczenia w miarę potrzeb.

Kompleksowa profilaktyka zdrowia NFZ Warszawa Mokotów to rozbudowana oferta. Dostępne usługi to:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o plikach Cookies, kliknij tutaj. Akceptuję