Atrakcyjne pakiety! Zapraszamy do zobaczenia naszej oferty pakietów.

Praktyczne prezenty świąteczne dla Twoich najbliższych w promocyjnej cenie!

Date

Boże Narodzenia zbliża się wielkimi krokami, a Ty wciąż nie masz pomysłu na prezent dla swoich najbliższych? Podaruj im to, co najcenniejsze – zdrowie! Przygotowaliśmy specjalne świąteczne pakiety medyczne, które pozwolą Ci obdarować bliskie osoby praktycznym prezentem, wspierającym zdrowie.

W pakiecie znajdują się specjalnie dobrane badania laboratoryjne, USG oraz konsultacje z doświadczonymi lekarzami. Kompleksowa usługa umożliwia więc nie tylko wykonanie badań ale także weryfikacje ich wyników z lekarzem. W przypadku niektórych pakietów, kupujący mogą wybrać interesujące ich badanie USG spośród wymienionych usług. Co ciekawe – stworzyliśmy pakiet oferujący USG doppler – jedno z najpopularniejszych w ostatnim czasie badań ultrasonograficznych.

Oferta świąteczna obejmuje następujące pakiety:

  • Zdrowie to Kobieta – pakiet dedykowany kobietom w każdym wieku
  • Męskim okiem – pakiet dedykowany mężczyznom w każdym wieku
  • Wiek pod kontrolą – pakiet dedykowany seniorom
  • W trosce o tarczycę – pakiet dedykowany kobietom i mężczyznom w każdym wieku
  • Zdrowe kości – pakiet dedykowany kobietom i mężczyznom w każdym wieku
  • Zadbane tętnice i żyły – pakiet dedykowany kobietom i mężczyznom w każdym wieku

Praktyczne prezenty są najczęściej najmilej widziane. A w dobie pandemii i utrudnionego dostępu do lekarzy – prezenty w formie pakietu medycznego to strzał w 10! Zakupu dokonuje się bez wychodzenia z domu, a dalsza procedura polega na zarezerwowaniu terminu, wyborze badań (jeśli wybrany pakiet je oferuje) oraz odwiedzenie Centrum Medycznego Woronicza 15 w celu wykonania badań. Otrzymane wyniki zostaną skonsultowane z lekarzem internistą w formie telekonsultacji, w czasie której lekarz oceni stan zdrowia pacjenta oraz udzieli niezbędnych wskazówek czy zaleceń.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą świąteczną – https://cmworonicza.pl/kategoria-produktu/pakiety-badan/

Więcej
artykułów

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o plikach Cookies, kliknij tutaj. Akceptuję