Centrum Medyczne Woronicza 15 to nowe miejsce na medycznej mapie Warszawy. Jesteśmy placówką świadczącą usługi z zakresu bezpłatnej opieki zdrowotnej (POZ) oraz komercyjnej obsługi pacjentów. Nasza placówka mieści się na warszawskim Mokotowie w odległości 200 metrów od stacji Metro Wierzbno. W ramach obsługi pacjenta CM Woronicza dysponuje rejestracją telefoniczną, a także czatem na stronie który umożliwia wszystkim zainteresowanym otrzymanie niezbędnych informacji oraz zapisanie się na badania lub konsultację bez konieczności wychodzenia z domu. Mogą Państwo również skorzystać z kalendarza online, który umożliwia umówienie wizyty bez konieczności kontaktowania się z rejestracją.
Rejestracja medyczna pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-20.00. Infolinia czynna jest od godz. 8.00 do 18.00. Pracownicy rejestracji udzielą Państwu informacji na temat wyników badań, dostępnych terminów konsultacji lub badań, wymaganych dokumentów czy możliwości uzyskania e-recepty, skierowania lub zwolnienia.

[fusion_portfolio_cpt layout=”grid” picture_size=”default” text_layout=”default” cpt_post_type=”kadra” cus_taxonomy=”kadra__kategoria-kadra” cus_terms=”” cus_terms_exclude=”” grid_box_color=”” grid_element_color=”” grid_separator_style_type=”” grid_separator_color=”” columns=”4″ one_column_text_position=”below” column_spacing=”20″ equal_heights=”no” number_posts=”-1″ portfolio_title_display=”all” portfolio_text_alignment=”center” padding_top=”” padding_right=”” padding_bottom=”” padding_left=”” filters=”yes” pagination_type=”infinite” hide_url_params=”on” offset=”0″ orderby=”date” sorting_key=”select_cfield” order=”DESC” content_length=”no_text” excerpt_length=”10″ strip_html=”yes” carousel_layout=”title_below_image” scroll_items=”” autoplay=”no” show_nav=”no” mouse_scroll=”no” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=”” class=”c-team” id=”” /]

Nasza placówka mieści się na warszawskim Mokotowie w odległości 200 metrów od stacji Metro Wierzbno w bezpośrednim sąsiedztwie Telewizji Polskiej.