Centrum Medyczne Woronicza 15 to nowe miejsce na medycznej mapie Warszawy. Jesteśmy placówką świadczącą usługi z zakresu bezpłatnej opieki zdrowotnej (POZ) oraz komercyjnej obsługi pacjentów. Nasza placówka mieści się na warszawskim Mokotowie w odległości 200 metrów od stacji Metro Wierzbno. W ramach obsługi pacjenta CM Woronicza dysponuje rejestracją telefoniczną, a także czatem na stronie który umożliwia wszystkim zainteresowanym otrzymanie niezbędnych informacji oraz zapisanie się na badania lub konsultację bez konieczności wychodzenia z domu. Mogą Państwo również skorzystać z kalendarza online, który umożliwia umówienie wizyty bez konieczności kontaktowania się z rejestracją.
Rejestracja medyczna pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-20.00. Infolinia czynna jest od godz. 8.00 do 18.00. Pracownicy rejestracji udzielą Państwu informacji na temat wyników badań, dostępnych terminów konsultacji lub badań, wymaganych dokumentów czy możliwości uzyskania e-recepty, skierowania lub zwolnienia.

Nasza placówka mieści się na warszawskim Mokotowie w odległości 200 metrów od stacji Metro Wierzbno w bezpośrednim sąsiedztwie Telewizji Polskiej.