Opieka zdrowotna na miarę XXI wieku!

Bezpłatna opieka medyczna przysługuje każdej ubezpieczonej osobie. Podstawowa opieka zdrowotna (POZ) zapewnia pacjentom możliwość skorzystania ze świadczenia zdrowotnego w przychodni, gabinecie lub poradni, a w przypadkach uzasadnionych medycznie – w domu pacjenta lub w domu pomocy społecznej, jeśli pacjent tam mieszka.

Do zakresu opieki w ramach POZ należą świadczenia: zdrowotne, profilaktyczne, diagnostyczne, lecznicze, rehabilitacyjne oraz pielęgnacyjne z zakresu medycyny ogólnej, rodzinnej, chorób wewnętrznych i pediatrii udzielane w ramach ambulatoryjnej opieki zdrowotnej.

Osoba ubezpieczona ma prawo do swobodnego wyboru lekarza podstawowej opieki zdrowotnej i pielęgniarki środowiskowej, a w przypadku kobiet – również położnej.

Pacjent ma prawo dokonać bezpłatnej zmiany 2 razy w ciągu roku.

Centrum Medyczne Woronicza 15 świadczy usługi medyczne w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. By zostać naszym pacjentem należy wypełnić formularz deklaracji NFZ, który jest dostępny na stronie internetowej www.cmworonicz.pl w zakładce Zostań naszym pacjentem. Złożenie deklaracji jest bezkosztowe i upoważnia wszystkie ubezpieczone osoby do korzystania z bezpłatnej opieki medycznej.

Co nas wyróżnia? Nasza kadra medyczna to grono doświadczonych i cenionych specjalistów. Praktykujemy indywidualne podejście do każdego pacjenta, wychodząc z założenia, że Państwa zadowolenie jest dla nas największą nagrodą i powodem do satysfakcji.

W ramach podpisanego kontraktu z NFZ nasi pacjenci mogą skorzystać z bezpłatnych usług medycznych:

  • konsultacji medycznych u lekarza internisty
  • konsultacji okulistycznej
  • konsultacji dermatologicznej
  • konsultacji diabetologicznej
  • telekonsultacji
  • łatwego dostępu do e-recept, e-skierowań i e-zwolnień lekarskich

Na podstawie skierowań wystawionych przez zatrudnionych w CM Woronicza 15 lekarzy pacjenci mogą wykonać u nas bezpłatne:

  • badania laboratoryjne
  • badania USG
  • badania EKG

Przychodnia przy Woronicza 15 bierze również udział w programie „Profilaktyka 40 PLUS”.

Nasi pacjenci mogą również skorzystać z otrzymania e-recepty. W tym celu należy przesłać do nas wiadomość zawierającą imię i nazwisko pacjenta, PESEL oraz zapotrzebowanie na leki. Prośbę o receptę prosimy kierować w formie wiadomości SMS na numer 515-729-139 lub drogą mailową na adres [email protected]. Czas realizacji zamówienia to 2 dni robocze.

Nie czekaj, wypełnij formularz, zostań naszym pacjentem i ciesz się profesjonalną opieką zdrowotną na poziomie XXI wieku!