UWAGA PACJENCI!

W związku z decyzją Ministerstwa Zdrowia szczepienia przeciwko wirusowi COVID-19 rozpoczną się 25 stycznia 2021 roku.

Jako pierwsi zaszczepieni zostaną seniorzy w wieku 80+. Rejestracja na szczepienia dla tej grupy wiekowej rozpocznie się 15 stycznia 2021 roku. Zapisy prowadzone będą za pomocą dedykowanej linii telefonicznej, Internetowe Konto Pacjenta czy rejestracji w punktach szczepień. Pacjenci muszą mieć e-skierowanie na szczepienie, generowane automatycznie z systemu, zgodnie z obowiązującą grupą wiekową. Termin szczepienia zostanie potwierdzony w wiadomości SMS.

Informujemy, że w związku z wytycznymi na szczepienia przeciwko COVID-19 w przychodni przy ul. Cybisa 4 zapisujemy obecnie jedynie pacjentów w wieku 80+. Rejestracja odbywa się telefonicznie pod nr telefonu 22 407 55 97 lub za pomocą czatu dostępnego na stronie www.cmworonicza.pl.

Z pozostałymi osobami zapisanymi na listę pacjentów będziemy kontaktować się po uzyskaniu decyzji Ministerstwa w związku ze szczepieniami dla kolejnych grup wiekowych. Wszystkie wiadomości będziemy na bieżąco publikować na naszych stronach – zachęcamy do śledzenia naszych aktywności na stronach www.cmworonicza.pl oraz www.przychodniaken.pl oraz naszych profilach na Facebook. Na wszystkie pytania odpowiemy na czacie – dostępnym na www.cmworonicza.pl – zachęcamy do kontaktu!