Atrakcyjne pakiety! Zapraszamy do zobaczenia naszej oferty pakietów.

Bezpłatne badania słuchu w zasięgu Twojej ręki!

Date

Zauważyłeś, że w ostatnim czasie słabiej słyszysz? Nie czekaj i już dzisiaj zgłoś się na bezpłatne badanie słuchu. Ubytki wykryte na wczesnym etapie mogą zostać zahamowane lub wyleczone. A jak mówi stare przysłowie – lepiej zapobiegać niż leczyć – już dzisiaj zachęcamy do udziału w bezpłatnym badaniu w ramach projektu „Przesiewowa ocena jakości słuchu wśród pacjentów poradni Podstawowej Opieki Zdrowotnej oraz Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej”.

Oznaki utraty słychu mogą postępować powoli jak również pojawiać się nagle. Choć często w to uwierzyć – czasem postęp jest tak mały, że nawet nie zauważamy pogorszenia słuchu. Najczęściej pierwszym widocznym objawem są trudności z rozpoznawaniem dźwięku. Najczęściej zauważamy ją w przypadku prowadzonych konwersacji, podczas których nie do końca słyszymy co mówi nasz rozmówca, prosząc go o powtórzenie wypowiadanych słów. Zauważamy również, że dotychczasowy poziom głośności oglądanej telewizji czy słuchanego radia zaczyna być niewystarczająca. Są to najczęściej alarmujące objawy, które skłaniają nas do zainteresowania się naszym słuchem. Warto podkreślić, że ubytki w słuchu to nie tylko poważny problem zdrowotny, ale również istotny czynnik, którzy może niekorzystnie wpływać na psychikę. Dlaczego? Niestety, problemy ze słuchem wciąż uważane są jakoś powód do żartów, które niejednokrotnie powodują frustrację i wstyd. Osoby borykające się z tym problemem, unikając niekomfortowych sytuacji często wycofują się z życia społecznego.

Co zrobić by skorzystać z bezpłatnego badania słuchu? Wystarczy odwiedzić jedną z naszych placówek i wypełnić formularz deklaracji udziału w projekcie. Uzupełniony dokument zostanie przekazany do firmy przeprowadzającej badania, która skontaktuje się z pacjentem i ustali miejsce i termin badania. Program przeznaczony jest dla wszystkich osób w wieku 55+ i jest całkowicie bezpłatny.

Formularz można wypełnić w:

  • Centrum Medycznym Woronicza 15 przy ul. Jana Pawła Woronicza 15, od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 18:00
  • Przychodni KEN Cybisa przy ul. Jana Cybisa 4, od poniedziałku do piątku w godz. 08:00 – 18:00

 

Zapraszamy do udziału w programie!

Więcej
artykułów

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o plikach Cookies, kliknij tutaj. Akceptuję