Atrakcyjne pakiety! Zapraszamy do zobaczenia naszej oferty pakietów.

Wideodermatoskopia na NFZ tylko w CM Woronicza 15!

Date

Drodzy Pacjenci!

Mamy przyjemność poinformować, że od dnia 1.07.2023 r. w naszej Poradni Dermatologicznej w Centrum Medycznym Woronicza 15, zlokalizowanej przy ul. Jana Pawła Woronicza 15, w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia, udostępniamy poszerzoną diagnostykę różnego rodzaju schorzeń skórnych. Głównym wskazaniem jest profilaktyka czerniaka złośliwego skóry.

Z radością przedstawiamy Państwu naszą innowacyjną usługę – bezpłatne badanie wideodermatoskopii, przeprowadzane przy użyciu najnowocześniejszego aparatu Foto Finder z kamerą Medicam 1000 s. Dzięki tak zaawansowanej technologii, jesteśmy w stanie dokładnie i precyzyjnie ocenić zmiany skórne. Urządzenie pozwala rozpoznać czerniaka złośliwego w stadium przedinwazyjnym oraz wskazać na znamiona z wysokim prawdopodobieństwem przemiany w nowotwór co zwiększa precyzję badania. Wideodermatoskopia umożliwia lekarzom dokładniejsze zdiagnozowanie oraz monitorowanie potencjalnie niebezpiecznych zmian na skórze tj. znamiona, łuski, plamy czy zmiany barwnikowe. Obrazy zarejestrowane podczas wideodermatoskopii służą do monitorowania progresji lub regresji zmian skórnych.

Zabieg wykonywany w warunkach ambulatoryjnych jest szybki i bezbolesny dla pacjenta.

Badanie wykonuje lekarz dermatolog, dr Jarosław Czerniecki zajmujący się diagnostyką i leczeniem chorób skóry oraz oceną wideodermatoskopową znamion w ramach profilaktyki czerniaka złośliwego MM a także innych nowotworowych zmian skórnych.

Pacjenci zgłaszający się do naszej placówki ze skierowaniem zostaną umówieni na bezpłatne badanie wideodermatoskopii w dogodnym dla nich terminie. Po przeprowadzeniu badania, każdemu pacjentowi zostanie udostępniony szczegółowy raport z wynikami, który będzie stanowił cenną pomoc w dalszym procesie diagnostycznym i podejmowaniu decyzji terapeutycznych przez lekarza dermatologa.

Zapraszamy do zapisów za pomocą czatu lub dzwoniąc pod numer 22 643 59 11.

Więcej
artykułów

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o plikach Cookies, kliknij tutaj. Akceptuję