Atrakcyjne pakiety! Zapraszamy do zobaczenia naszej oferty pakietów.

Edukacja przedporodowa również u Twojej położnej POZ

Date

Ciąża i poród to dla wielu kobiet najpiękniejszy okres w życiu, który naturalnie wiąże się również ze strachem. Zwłaszcza w pierwszej ciąży pojawia się wiele pytań o to, jak przygotować się na poród, czego się spodziewać i jak właściwie opiekować się noworodkiem. Tu z pomocą przychodzi położna podstawowej opieki zdrowotnej, której zadaniem jest edukacja.

Składając deklarację wyboru lekarza pierwszego kontakty, każda kobieta, bez względu na wiek powinna wybrać również położną. Jednak jej zadanie nie zaczyna się i nie kończy jedynie na asyście przy porodzie. Opieka jest o wiele szersza i obejmuje okres zarówno przed jak i po rozwiązaniu. Co to oznacza w praktyce? Dostęp do fachowej wiedzy!

Jeśli jesteś w ciąży i chcesz porozmawiać o zmianach zachodzących w Twoim organizmie lub etapach rozwoju dziecka możesz umówić się na spotkanie z Twoją położną środowiskową, która odpowie na wszystkie nurtujące Cię pytania. Doradzi w kwestii przygotowania się do porodu, a podzieli się wiedzą np. na temat karmienia piersią.

Położna omówi z Tobą kwestie prozdrowotne, a także będzie towarzyszyła Ci w chwili, gdy na świecie pojawi się maluszek. Pokaże Ci w jaki sposób zajmować się noworodkiem, a także uspokoi Twoje nerwy wynikające z nowej i najprawdopodobniej najważniejszej roli w Twoim życiu.

Zapraszamy wszystkie Panie do skorzystania z edukacji przedporodowej

Więcej
artykułów

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o plikach Cookies, kliknij tutaj. Akceptuję